luni, 30 aprilie 2012

bun! deci sa trecem la subiect! 
-acest blog e creat pentru prietenii mei ecestia fin putini dar foarte speciali. cei care ma inteleg , ma respecta si stiu ce vor de la viata si nu stau cu mine pentru banii nu cei falsi ;)(pun emoticoanae :)) )
acestia find:
-alex
-ciprian
-bya  scumpika me'
-vasile
-mihai
-miru pupici
-alexandra 
 si in ultimul rand ''alina''
*deci c-am asta ar fi primul inceput ;)
:)) Deci daca v-ati prins cum sta treaba acum e timpu' sa zic si ceva despre mine :) 
* Sunt o fire:
-gingasa
-zurdalnica
-grea de cap (in sensul ce nu ma duc repede cu vorba)
si sunt si putin mai deloc interesata de relatii de cuplu ;)
HaHaHa... amuzant :) mai departe sa scriu ma c-am doare mana asa ca voi scrie cel mai probabil peste 3 ore :) 

-Buna! am revenit cu stiri as zice ''aproape'' noi pentru ca am ramas in urma cu informatiile :)
In acest timp cat am lipsit am avut timp sa creez o bratara a prieteniei ..
*Dupa parerea mea cred ca a iesit destul de bine.
*inca nu am pus-o pe blog pentru ca nu am pozat-o ...


-Dar o voi face curand ;)


Hmm...Hmm nu stiu ce are dar nu merge :| 
   in fine .. suntem aici sa discutam despre prietenie asa ca:
-Spuneti-va ofurile voastre in relatia de prietenie si va voi ajuta cun sfat ;) 


-Am timp intodeauna sa raspund oamenilor ;) 





Un comentariu:

  1. daca aveti o parere despre blog aveti loc sa o postati aici dar daca e una indecenta mai bine nu va uitati pe blog ;)

    RăspundețiȘtergere