sâmbătă, 5 mai 2012

                                        Buna!


-Nu ne-am mai vazut demult nu-i asa?
-Ei bine azi voi vorbi despre despre o minunata prietena de a mea!
-Si prieten...in fine :))


Prieteni mei i-ati cunoscut?


Pe Bianca? DAAAA
Pe ceilalti? NUUUUUUUUUUU


Aveti sansa sa i cunoasteti azi ;)




-Alex:
fire interesanta .. gingas si este foarte enervant dar noi il suportam si adesea e foarte sensibil :))
-Ciprian:
interesant , zambaret , cu  tupeu si e foarte amuzant ca un covn 
-Bya (skumpika me'):
sensibila , aproape tocilara , prieten bun , glumeata , zvelta, timida.
-Vasile:
inalt ,dragutz, prieten bun de nadeste , interesant ,stilat, si face impresie buna :) si e cum zice el : ''stie tot '' :))..si e si cel mai bun prieten al meu :X(cum stit voi amic ;)
-Mihai:
tupeist, enervant se da in vant dupa fete :) dar il iertam repede :) si ee dregutz
-Miru :
-zambareata , cea mai mica dintre noi , non tocilara si  non tupeista , timida si cea mai buna prietena a mea.
-Alexandra
c-am pliktisitoare, tocilara , si non tupeista gingasa.
-Alina:
stie sa cante,frumoasa, non tupeista , gingasa:)))


Si mai am ceva de spus despre mine: 


*rea
*de tot nontocilara
*tupeista
*ma dau in vant
*sunt cu capul in nori 


*populara
*cea mai buna prietena
*stilata ;)








                                             Deci c-am atat pe azi :) ma c-am doare mana (din nou) :) ceaw

marți, 1 mai 2012


                                                 Conflictele

Astazi conflictele sunt probleme.


Cand apare unul in viata noastra la ce ne gandim?
-cum sa fac sa scap?
-oare merit asta?
-nu ar fi mai bine daca...
M-AS DESPARTII DE PRIETENII MEI PENTRU IUBITUL MEU ROCKAR?


Ei bine intrebarile astea cazeaza conflictele...


IAR eu va pot da un sfat cum sa scapati de ele ;)


mmm la ce ma gandesc ?



Pai...ca sa le eviti ar trebui sa faci urmatoarele lucruri:



1. pentrece timpul cu prietenii tai
2. nu lasa ca un subiect stupid sa va strice prietenia
3.ai increde in el/ea
4.disctuti despre primul moment in care v-ati cunoscut ;)




EI BINE DACA URMEZI ACESTI PASI VEI AVEA O PAGINA DESCHISA SPRE O NOUA PRIETENIE CALDA .. CURATA SI FARA PROBLEME DE NICI UN FEL ;)




-POSTATI-VA COMENTARIILE DESPRE IAR IN TIMPUL URMATOR VA VOI RASPUNDE PROBLEMELOR ;)




Pe data viitoare :*:*:*:* 
                     Pupici de la mine!