Buna!
-Nu ne-am mai vazut demult nu-i asa?
-Ei bine azi voi vorbi despre despre o minunata prietena de a mea!
-Si prieten...in fine :))
Prieteni mei i-ati cunoscut?
Pe Bianca? DAAAA
Pe ceilalti? NUUUUUUUUUUU
Aveti sansa sa i cunoasteti azi ;)
-Alex:
fire interesanta .. gingas si este foarte enervant dar noi il suportam si adesea e foarte sensibil :))
-Ciprian:
interesant , zambaret , cu tupeu si e foarte amuzant ca un covn
-Bya (skumpika me'):
sensibila , aproape tocilara , prieten bun , glumeata , zvelta, timida.
-Vasile:
inalt ,dragutz, prieten bun de nadeste , interesant ,stilat, si face impresie buna :) si e cum zice el : ''stie tot '' :))..si e si cel mai bun prieten al meu :X(cum stit voi amic ;)
-Mihai:
tupeist, enervant se da in vant dupa fete :) dar il iertam repede :) si ee dregutz
-Miru :
-zambareata , cea mai mica dintre noi , non tocilara si non tupeista , timida si cea mai buna prietena a mea.
-Alexandra
c-am pliktisitoare, tocilara , si non tupeista gingasa.
-Alina:
stie sa cante,frumoasa, non tupeista , gingasa:)))
Si mai am ceva de spus despre mine:
*rea
*de tot nontocilara
*tupeista
*ma dau in vant
*sunt cu capul in nori
*populara
*cea mai buna prietena
*stilata ;)
Deci c-am atat pe azi :) ma c-am doare mana (din nou) :) ceaw

Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu