marți, 1 mai 2012


                                                 Conflictele

Astazi conflictele sunt probleme.


Cand apare unul in viata noastra la ce ne gandim?
-cum sa fac sa scap?
-oare merit asta?
-nu ar fi mai bine daca...
M-AS DESPARTII DE PRIETENII MEI PENTRU IUBITUL MEU ROCKAR?


Ei bine intrebarile astea cazeaza conflictele...


IAR eu va pot da un sfat cum sa scapati de ele ;)


mmm la ce ma gandesc ?



Pai...ca sa le eviti ar trebui sa faci urmatoarele lucruri:



1. pentrece timpul cu prietenii tai
2. nu lasa ca un subiect stupid sa va strice prietenia
3.ai increde in el/ea
4.disctuti despre primul moment in care v-ati cunoscut ;)




EI BINE DACA URMEZI ACESTI PASI VEI AVEA O PAGINA DESCHISA SPRE O NOUA PRIETENIE CALDA .. CURATA SI FARA PROBLEME DE NICI UN FEL ;)




-POSTATI-VA COMENTARIILE DESPRE IAR IN TIMPUL URMATOR VA VOI RASPUNDE PROBLEMELOR ;)




Pe data viitoare :*:*:*:* 
                     Pupici de la mine!

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu