-mi-am regasit prietenele adevarate
-m-am corectat in greselile gramaticale din trecut ..
-am avut o iubire imposibila de care am scapat . :/
-nu ma simt asa bine .
Stii . m-am uitat la vechile postari si poze , si mi-am zis :
CE MICA SI PROSTUTA ERAM !
Totusi , mi-am revenit brusc , si am sa va arat o poza recenta cu mine .. mai ales ca a venit primavara ...
SI SUNT MAI MULTE ...... : :))
ASTA`S EU SI BIAA . :))) . COMICA MAI ESTE .
AIA IN VISINIU E ALINA , SI CEALALTA E ANA-MARIA . <3 i="">3>
MDA , ELE SUNT CELE MAI BUNE PRIETENE ALE MELE .
Sa ve zic , mi-am dat seama ca greseam cand o judecam pe Alina , fiindca nu e de loc asa . Nu e prefacuta , ci e o prietena foarte buna , care e modesta si te alina la greu ..
Mai nou , vrea sa-mi gaseasca pe cineva sa nu ma simt prea singura . Da , Bianca , este mai buna ca nici cand , desi are niste schimbari , dar nu conteaza , o iubesc asa cum e .
Ana-Maria e tipa aia de gasca , mai baitoasa care te adculta si e glumeata rau , mai ales ca stie sa te incurajeze cand esti trist . :)) .
EI THIS IS MY LIFE .. cred ca am sa mai scriu cat de curand aici , :p , mai presus , ca am cont de :
-facebook :))
-ask.fm
-instagram .
si cont aici , oricum va pup , si eu si nebunele mele ,:*



Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu