marți, 1 aprilie 2014

Buna . Deci a trecut aproape 2 ani jumate . Totul s-a schimbat BRUSC  . S-au intamplat multe in timpul asta :
-mi-am regasit prietenele adevarate
-m-am corectat in greselile gramaticale din trecut ..
-am avut o iubire imposibila de care am scapat . :/
-nu ma simt asa bine . 

Stii . m-am uitat la vechile postari si poze , si mi-am zis :
CE MICA SI PROSTUTA ERAM !

Totusi , mi-am revenit brusc , si am sa va arat o poza recenta cu mine .. mai ales ca a venit primavara ... 




SI SUNT MAI MULTE ...... : :)) 




ASTA`S EU SI BIAA . :))) . COMICA MAI ESTE . 




AIA IN VISINIU E ALINA , SI CEALALTA E ANA-MARIA . <3 i="">


MDA , ELE SUNT CELE MAI BUNE PRIETENE ALE MELE .

Sa ve zic , mi-am dat seama ca greseam cand o judecam pe Alina , fiindca nu e de loc asa . Nu e prefacuta , ci e o prietena foarte buna , care e modesta si te alina la greu .. 
Mai nou , vrea sa-mi gaseasca pe cineva sa nu ma simt prea singura . Da , Bianca , este mai buna ca nici cand , desi are niste schimbari , dar nu conteaza , o iubesc asa cum e .

Ana-Maria e tipa aia de gasca , mai baitoasa care te adculta si e glumeata rau , mai ales ca stie sa te incurajeze cand esti trist . :)) . 


EI  THIS IS MY LIFE .. cred ca am sa mai scriu cat de curand aici , :p , mai presus , ca am cont  de :

-facebook :))
-ask.fm
-instagram .
si cont aici , oricum va pup , si eu si nebunele mele ,:* 


Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu