Hei . Deci .,, Am avut vacanta de paste .. buun . ne-am distrat , dar maine avem scoala :( . ahh .
Pai n-am sa povestesc ce am facut in vacanta ca e asa de muuult .
dar , acum am sa va vorbesc despre selfie ..
Ce e selfie-ul? ,,,
Ce e ? Ce e?
Ce e? Ce e ? Ce e ? Ce e ?
Pai este o poza , pe care ti-o faci singur cu mobilul, aparatul foto etc . Dar nu din profil ci din fata , iar mana o tii dreapta , si cotul un pic ascutit incat poza sa iasa ca un fel de portret .
De curand am facut si eu o poza , nu e selfie , dar merita sa fie pe instagram , cred ca am sa o pun , mai tarziu ...
Este aceasta :

Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu