marți, 22 aprilie 2014

Selfie , ce este el ?

Hei . Deci .,, Am avut vacanta de paste .. buun . ne-am distrat , dar maine avem scoala :( . ahh .

  Pai n-am sa povestesc ce am facut in vacanta ca e asa de muuult .
                               dar , acum am sa va vorbesc despre selfie ..
     Ce e selfie-ul?  ,,, 
                                                              Ce e ?                             Ce e?
                Ce e?               Ce e ?                            Ce e ?                                         Ce e ? 

Pai este o poza , pe care ti-o faci singur  cu mobilul, aparatul foto etc .       Dar nu din profil ci din fata ,  iar mana o tii  dreapta , si cotul un pic ascutit incat poza sa iasa ca un fel de portret . 



                         De curand am facut si eu o poza , nu e selfie , dar merita sa fie pe instagram , cred ca am sa o pun , mai tarziu ...
                         
                    Este aceasta :  
 




Mda . :* pai , ce sa mai scriu , va dau link catre pagina mea de facebook pentru mai multe idei despre ce asi putea scrie siii ,  puteti sa ma contactai prin chat 1
https://www.facebook.com/roxana.sandul

V-am pupat , adevarat , Puupu . :* pa 

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu